Sveiki atvyke į SHRED forumą!
Padėkite atstatyti lietuvių skateboardingo kultūrą internete. Prisijunkite ir pasidalinkite savo istorijomis bei nuotykiais!

HOLY PINE 2016

image

Facebook event'as: https://www.facebook.com/events/354788267978153/

Birželio 18-ą dieną Druskininkuose, Jaunimo užimtumo centro (JUC) lauko erdvėje įvyks HOLY PINE 2016 – vienos dienos festivalis, orientuotas į ekstremalų sportą, aktyvų laisvalaikį, muziką ir alternatyvias saviraiškos formas. 

Į Druskininkus su trenksmu sugrįžta ekstremalaus sporto varžybos! Į girių glūdumas, link savo šaknų, šventųjų pušų prieglobstin, į festivalį HOLY PINE 2016 sutrauks ekstremalaus sporto mėgėjai iš visos Lietuvos. Senoji legendinių varžybų „Infra-ratuoti“ dvasia atgimsta naujajame Druskininkų jaunimo užimtumo centro skate parke – gerai pažįstami veidai ir nauji talentai demonstruos savo sugebėjimus.
Nebūk sakais aptekęs ir nupušęs, išsikratyk spyglius ir atvyk į ekstremalaus sporto festivalį HOLY PINE 2016, kuriame apglėbęs šventą pušį, įtraukęs išgrynintai ekstremalaus oro galėsi mėgautis varžybomis, muzikos grupių koncertu ir kitomis veiklomis!

Festivalio metu tavęs laukia:
BMX, SKATE ir BLADE varžybos;
PARKŪRO varžybos;
Muzikos grupių pasirodymai;
Laisvalaikio zonos ir workshop‘ai. 

Sek informaciją, nusipiešk pušį ant savo sieninio kalendoriaus birželio 18-os dienos. HOLY PINE 2016 laukia tavęs.

*Festivalis nemokamas.
**Šventos pušys included.
***Geriems žmonėms oras visada geras.

Prisijjunk arba registruokis norėdamas komentuoti.