Sveiki atvyke į SHRED forumą!
Padėkite atstatyti lietuvių skateboardingo kultūrą internete. Prisijunkite ir pasidalinkite savo istorijomis bei nuotykiais!

Kablys autumn session' 15

image


Trečiąjį spalio savaitgalį duris lankytojams ir ekstremalaus sporto mėgėjams atvers vienintelis Lietuvoje, nuo darganoto oro po šiltu stogu pasislėpęs riedlenčių parkas Kablys.
Spalio 17 dieną šaltojo sezono atidarymo progą vyks KABLYS AUTUMN SESSION – riedlenčių ir bmx sporto varžybos, kuriose sudalyvauti planuoja ne tik Lietuvos ekstremalaus sporto meistrai, bet ir svečiai iš užsienio šalių. Vasaros metu pagražintas riedlenčių parkas ketina maloniai nustebinti ir visko mačiusius ekstremalaus sporto mėgėjus.
Renginio metu žiūrovai ras ne vieną išskirtinę atrakciją: visi norintys galės išbandyti savo jėgas gigantiškoje VYTAUTO vandens stalo futbolo aikštelėje, kurioje figūrėlių vietose atsiduria patys dalyviai.
Varžybų metu vyks RIEDLENČIŲ TURGELIS. Čia kiekvienas norintis galės bandyti parduoti nenaudojamą ar neseniai nauju pakeistą geros būklės visų ekstremalaus sporto rūšių inventorių. Slides tepk vasarą, o lentas mainyk rudenį!

Taip pat kviečiame į SKATE/BMX KINO SALĘ, KOMPIUTERINIŲ ŽAIDIMŲ ZONĄ, Commune DIY dirbtuvėles ir t.t.

RENGINIO PROGRAMA:

12.00 Dalyvių registracija
12.30 Skate apšilimas
13.00 Skate kvalifikacija
14.00 Bmx apšilimas
14.30 Bmx kvalifikacija
16.00 Skate apšilimas
16.30 Skate finalai
17.15 Bmx apšilimas
17.45 Bmx finalai
18.45 Apdovanojimų ceremonija
22.00 After party

INFORMACINIS PARTNERIS:

www.15min.lt


PINIGINĮ PRIZĄ PIRMŲ VIETŲ NUGALĖTOJAMS ĮSTEIGIA:

Skypark Vilnius


RENGINIO RĖMĖJAI:

Sportland
Trip shop
Simple express
Still bmx
Vytautas
Printify
Red bull
Prisijjunk arba registruokis norėdamas komentuoti.